Sistemet e mbylljes së kafeneve dhe restoranteve

E hapur E aplikueshme

Shumëllojshmëri Ngjyrash

Zgjerimi

ndriçimi

Materiali i pëlhurës

Pëlhurë e papërshkueshme nga zjarri

Katër sezone

Opsioni i ndriçimit LED

Profilet në ngjyrën e dëshiruar

garanci

Shërbimi i Kuvendit

Rezistente ndaj diellit

telekomandë

Sensori

rezistente ndaj ujit

Rezistenca ndaj erës

Sistemet e mbylljes së kafeneve dhe restoranteve

Ne ndërtojmë ambiente banimi cilësore me “Sistemet e mbylljes së kafeneve dhe restoranteve”.

 

pergoll Sistemet automatike të mbylljes së kafeneve dhe restorantevejanë sisteme që mund të aplikohen në restorantin ose kafenenë tuaj, duke ju ofruar komoditet të brendshëm dhe hapësirë të jashtme kur nuk ka kushte të përshtatshme moti.

Këto janë vendet ku ju dhe klientët tuaj do të jeni më të rehatshëm. Këto janë vende ku mund të relaksoheni në kushte intensive dimri ose ditë jashtëzakonisht të nxehta vere dhe mund të përdoren në të katër stinët. Sistemet e mbylljes së kafeneve të restoranteve Tavani mund të jetë i rrafshët, me pjerrësi njëkahëshe, çati me çati, etj sipas dëshirës tuaj. E aplikueshme për lloje të ndryshme. Nëse dëshironi, ne e prodhojmë atë si një tavan fiks ose si një tavan të kontrolluar automatikisht të tërheqshëm.

Pjesët anësore mund të integrohen me çdo sistem alumini. Xhami automatik vertikal i gijotinës, xhami me sistem rrëshqitës, hebeschiebe Kompania jonë, e cila ofron shërbime profesionale për sistemet e xhamit rrëshqitës, ballkonet e xhamit të palosshëm dhe sistemet automatike të mbylljes së kopshtit, monton porosinë tuaj brenda 15 ditëve dhe ju lejon të përjetoni freskinë e ajrit të hapur në komoditetin e brendshëm. Sistemet tona të mbylljes së restoranteve të kafeneve Pergoall Është afatgjatë. Në kompaninë tonë, e cila ofron edhe shërbime profesionale të dizajnit, ne aplikojmë modelin që keni në mendje në shtëpinë tuaj.

Sistemet e mbylljes së kafeneve dhe restoranteve Tani për të marrë më shumë informacion rreth na kontaktoni Mund të kalosh.

Informacion Teknik i Sistemeve të Mbylljes së Verandës

Karakteristikat e Sistemeve të Mbylljes së Kafeve të Restorantit

 • Sistemi fiks i tavanit prej xhami
 • Sistemi fiks i tavanit polikarbonat
 • Sistemi fiks i tavanit me panel sanduiç alumini
 • Sistemi i tavanit të panelit sanduiç alumini të anulueshëm të lëvizshëm
 • Sistem tavani polikarbonat i lëvizshëm i tërheqshëm
 • Sistem i lëvizshëm i tavanit me hapje/mbyllje prej xhami
 • Sistem pergole fikse
 • Sistem pergole te levizshme
 • Sistem panelesh alumini të anulueshëm për çati rrotulluese
 • Sistem panelesh alumini të tërheqshëm bioklimatik
 • Sistemi i perdes me zinxhir
 • Sistemi rrëshqitës (rrëshqitës me xham të dyfishtë, rrëshqitës pa xham të dyfishtë)
 • Sistemi vertikal automatik i xhamit gijotinë
 • Sistemi Hebeschiebe
 • Sistem ballkoni xhami i palosshëm
 • Perde zinxhir vertikale – horizontale (për tavan)
 • Derë-dritare alumini (e izoluar termike, jo termoizoluese)
 • Derë automatike
 • Grila automatike
 • Xhelozia

Klikoni për kuotën e çmimeve në internet

Sistemet e mbylljes së restoranteve të kafenesë Pergoall: Krijoni hapësira të rehatshme dhe elegante

Për operatorët e kafeneve dhe restoranteve, përdorimi në natyrë është një pjesë e rëndësishme e krijimit të një hapësire ku klientët mund të shijojnë të qetë. Megjithatë, ndryshueshmëria e kushteve sezonale dhe ndryshimet e motit mund të kufizojnë përdorimin e zonave të hapura. Pergoall Cafe Restaurant Closing Systems e zgjidh këtë problem duke kombinuar dizajnin estetik dhe funksionalitetin. Në këtë artikull, do të shqyrtohen në detaje avantazhet dhe veçoritë e Sistemeve të Mbylljes së Restoranteve të Kafeve Pergoall.

Veçoritë e Sistemeve të Mbylljes së Restorantit të Kafenesë Pergoall

Sistemet e mbylljes së restoranteve të kafesë Pergoall janë krijuar për t'i bërë hapësirat e jashtme të bizneseve më komode dhe të dobishme. Këtu janë tiparet e dukshme të këtyre sistemeve:

Dizajn elegant dhe personalizim: Pergoall u ofron operatorëve të kafeneve dhe restoranteve mundësinë për të dizajnuar hapësirat e tyre të jashtme me elegancë universale. Ju mund të personalizoni hapësirën tuaj sipas markës tuaj me opsionet e ngjyrave dhe materialeve.

Rritja e përdorimit të tarracës: Sistemet e mbylljes së restoranteve të kafeneve Pergoall u mundësojnë pronarëve të kafeneve dhe restoranteve të përdorin tarracat e tyre për periudha më të gjata kohore. Ofron një hapësirë komode për klientët tuaj pavarësisht kushteve sezonale.

Izolimi termik dhe komoditeti: Sistemi e bën hapësirën tuaj të jashtme të përdorshme në të gjitha stinët. Me termoizolimin e tij, ofron një zonë të freskët në ditët e nxehta të verës dhe një zonë të ngrohtë në ditët e ftohta të dimrit.

Lehtë për t'u përdorur dhe siguri: Sistemet e mbylljes së restoranteve të kafeneve Pergoall ofrojnë lehtësi në përdorim me veçorinë e tyre praktike të hapjes dhe mbylljes. Gjithashtu i mban klientët tuaj të sigurt me mekanizmat e sigurisë.

Avantazhet e Sistemeve të Mbylljes së Kafeve të Restoranteve Pergoall

Dizajn elegant: Ofron mundësinë për të dizajnuar hapësirën tuaj me elegancë universale.
Rritja e përdorimit të tarracës: Rrit përdorimin e tarracës pavarësisht nga kushtet sezonale.
Termoizolim dhe komoditet: Ofron një hapësirë jetese komode në të gjitha stinët.
Lehtë në përdorim dhe siguri: Rrit kënaqësinë e klientit me përdorimin praktik dhe mekanizmat e sigurisë.
Shtoni vlerë në vendin tuaj me sistemet e mbylljes së kafeneve të restoranteve Pergoall

Pergoall Cafe Restaurant Closing Systems ofron një zgjidhje perfekte për bizneset e kafeneve dhe restoranteve. Ju ndihmon t'i shtoni vlerë biznesit tuaj me dizajnin e tij elegant, lehtësinë e përdorimit dhe përdorimit pavarësisht nga kushtet sezonale. Ai pasqyron identitetin e markës suaj dhe ju lejon të prisni klientët tuaj në një mjedis të rehatshëm.

Si rezultat, Pergoall Cafe Restaurant Closing Systems janë një zgjidhje e veçantë e krijuar për operatorët e kafeneve dhe restoranteve. Është një produkt i jashtëzakonshëm përsa i përket dizajnit estetik, komoditetit dhe funksionalitetit. Nëse dëshironi ta bëni hapësirën e jashtme më efikase dhe mbresëlënëse për biznesin tuaj, ju mund ta përdorni hapësirën tuaj të jashtme pavarësisht nga kushtet sezonale me Pergoall.

 • Kopshti
 • Kafene, Restorant
 • Hotel
 • Shtëpia
 • Zyrë
 • Sistemet e kopshtit dimëror mund të personalizohen për t'iu përshtatur çdo nevoje tuaj.
 • Sistemet e kopshteve dimërore kanë një dizajn që parandalon të ftohtin e shtëpive, zyrave dhe kopshteve.
 • Ju mund të shijoni shiun ndërsa pini kafenë tuaj të nxehtë në kopshtin tuaj. Mund të themi se është një zonë e projektuar për këtë.
   
   
 • Cilado qoftë stina, oazi i përpunuar i bimëve ekzotike ju fton të bëni një xhiro mes gjelbërimit.
 •  
 • Karakteristikat e personalizueshme.
 • Mund të aplikohet si Tavan Fiks Xhami, Tavan Fiks me Pergole, Panel Fiks Alumini.
 • Mund të aplikohet si tavan qelqi i lëvizshëm, tavan automatik pergole, tavan me panel alumini automatik me rrotullim.
 • Në fasadat anësore mund të aplikohen zdrukthëtari rrëshqitëse, ballkoni xhami i palosshëm, xham gijotinë dhe sisteme mbrojtëse kundër erës.
 • Rrjetat kundër mushkonjave dhe ekranet zip mund të integrohen.
 • Termoizolimi.
 • Izolimi i zërit.
 • Dizajn estetik.
 • Aksesorët janë inox dhe inox.
 • Dritaret me nivele të larta termoizolimi kursejnë energji.
 • Një gamë e gjerë mekanizmash, shirita lustrimi dhe leva ofrojnë hapësirë për kreativitet.
 •  

 

 

 

 

Sistemet tona | kategoritë

Sistemet Winter Garden & Sunroom janë sisteme që mund të ofrojnë funksione automatike të hapjes dhe mbylljes së shtëpisë tuaj, vilës, shtëpive verore, zyrës, kafenesë, restorantit, hotelit dhe qendrës tregtare kur kushtet e motit nuk janë të përshtatshme. Dizajni dhe përzgjedhja e sistemeve janë të përshtatura sipas dëshirave tuaja.
Sistemet e mbylljes së verandës janë sisteme që ofrojnë komoditet të brendshëm dhe hapësirë të jashtme kur nuk ka kushte të përshtatshme atmosferike dhe mund të aplikohen në shumë arkitektura si shtëpia juaj, vila, shtëpi verore, zyra, kafene, restorant etj., hotel, qendër tregtare. hapjen e zonave dhe ofrojnë veçori automatike të hapjes dhe mbylljes.
Sistemet e mbulimit të tarracave mund të bëhen sipas dëshirës: të sheshtë, me pjerrësi njëkahëshe, çati me kate, ovale etj. Mund të aplikohet në shumë lloje të arkitekturës si shtëpitë, shtëpitë verore, zyrat, kafenetë, restorantet, hotelet dhe zonat e hapura të qendrave tregtare. Ne e prodhojmë atë si hapje dhe mbyllje automatike fikse ose e kontrolluar.
Në varësi të kushteve të papërshtatshme të motit të kopshteve të kafeneve dhe restoranteve; Ofroni rehati maksimale për klientët tuaj. Sisteme automatike për çati dhe tavan dhe/ose sisteme që lejojnë mbylljen e pjesëve anësore me një buton të vetëm.
Sistemet e mbulimit të çatisë janë sisteme me karakteristika sezonale që mund të aplikohen në shumë arkitektura si shtëpi, vila, shtëpi verore, zyra, kafene, restorante, hotele dhe zona të hapura të qendrave tregtare kur nuk ka kushte të përshtatshme moti.
Më shumë informacion
Në shtëpinë tuaj, vilën tuaj; Ne shtojmë elegancë dhe siguri të lartë me sistemet tona të dyerve të paneleve me izolim termik dhe të izoluar nga zëri. Minimizoni korrozionin, deformimin dhe humbjen e nxehtësisë që do të përjetoni në derën e çelikut. Zgjidhni modelin e derës që dëshironi nga qindra modele. Shtoni veçori opsionale.

Referencat tona

sqShqip