Pergole dhe Tenda automatike

E hapur E aplikueshme

Shumëllojshmëri Ngjyrash

Zgjerimi

ndriçimi

Materiali i pëlhurës

Pëlhurë e papërshkueshme nga zjarri

Katër sezone

Opsioni i ndriçimit LED

Profilet në ngjyrën e dëshiruar

garanci

Shërbimi i Kuvendit

Rezistente ndaj diellit

telekomandë

Sensori

rezistente ndaj ujit

Rezistenca ndaj erës

Tenda automatike pergoll pergoall Krijoni hapësira komode dhe elegante

pjergull tendë sistemet janë një zgjidhje e veçantë e krijuar për përdorim në zona të hapura. Këto sisteme përdoren përgjithësisht në vende të tilla si kopshte, tarraca dhe restorante. Por ato janë mjaft fleksibël për t'u përdorur kudo. Mbyllja automatike me pjergull është versioni më i avancuar i këtyre sistemeve. Sisteme automatike per tenda pergole Ofron rehati dhe lehtësi në përdorim për përdoruesit. Ato mund të kontrollohen me shtypjen e një butoni ose nëpërmjet një aplikacioni.

tendë pergole automatike Tipari kryesor i sistemeve të tyre është aftësia e tyre për të bllokuar rrezet e diellit, shiun ose erën. Ata gjithashtu lejojnë përdoruesit e tyre të përjetojnë më shumë nga jashtë. Ndërsa këto sisteme i japin zonës një pamje moderne dhe estetike, ato gjithashtu zgjerojnë zonën e përdorimit.

Për sistemet automatike të mbylljes së pjergullave Na kontaktoni!

Çfarë është tendë pergola?

 

tendë pjergull Është një strukturë e bërë zakonisht prej druri, alumini ose çeliku, zakonisht e mbuluar dhe hijezon një sipërfaqe të madhe. Përdoret për të mbrojtur nga rrezet e diellit në ambiente të jashtme dhe për të krijuar një zonë relaksi. Sistemet e tendës së pjergullës bëjnë të mundur mbrojtjen nga rrezet e diellit dhe kalimin e më shumë kohë jashtë.

Ofron mundësinë e përdorimit të hapësirave të jashtme, veçanërisht gjatë muajve të verës, madje edhe në kohën e pikut të rrezeve të diellit. tendë pjergull sistemet ofrojnë një hapësirë jetese komode në të gjitha kushtet e motit. Këto sisteme, përveç pamjes estetike, u ofrojnë përdoruesve të tyre edhe një hapësirë jetese funksionale.

Cili është përdorimi i tendës automatike të pjergullës?

tendë pergole automatikeofron shumë më tepër avantazhe në krahasim me sistemet manuale të pjergullave. Këto sisteme u japin përdoruesve kontroll të plotë mbi kushtet e motit si rrezet e diellit, shiu dhe era. Përdoruesit mund të rrisin komoditetin e tyre jashtë me këtë kontroll të ofruar nga sistemet automatike.

tendë pergole automatike sistemet ofrojnë mbrojtje ndaj të gjitha kushteve të motit dhe gjithashtu rrisin efikasitetin energjetik të hapësirës. Redukton humbjen e nxehtësisë në dimër dhe fitimin e nxehtësisë në verë. Këto veçori kursejnë energji për përdoruesit dhe rrisin komoditetin e hapësirave të jetesës.

Sistemet e tendës së pjergullave

Sistemet e tendës së pjergullës janë të disponueshme në një larmi dizajnesh dhe madhësish. Por secili ofron përfitime unike për përdoruesit e tij. Sistemet e tendës së pjergulës Ofron një pamje estetike dhe është funksionale. Këto sisteme ofrojnë një hapësirë jetese të rehatshme në të gjitha kushtet e motit.

Sistemet e tendës së pjergullës janë bërë përgjithësisht nga materiale druri, alumini ose çeliku. Secili ofron një përvojë unike për përdoruesit e tij. Sistemet e tendës së pjergulës Zgjeron përdorimin e hapësirës dhe rrit komoditetin e hapësirës së jetesës.

Modele pergole per tenda

pergolldizenjon modele të ndryshme tendash pjergullash për të realizuar ëndrrat e klientëve të saj. Është e mundur të gjesh një model që i përshtatet çdo shije me materiale të ndryshme dhe opsione dizajni. pergoll Modelet e tendës së pjergullave tërheqin vëmendjen me dizajnin e tyre modern dhe materialet cilësore.

pergoll Modelet e tendave me pjergull ofrojnë një hapësirë jetese komode për përdoruesit e tyre. Këto modele mundësojnë shfrytëzim më të madh të hapësirave të jashtme dhe rrisin komoditetin e hapësirës së banimit. Për më tepër, pergoll Modelet e tendës së pjergullës ofrojnë mbrojtje ndaj të gjitha llojeve të kushteve të motit.

Sisteme pergole automatike per tenda Çmimet

 

Sisteme automatike per tenda pergole Çmimet ndryshojnë në varësi të veçorive, dimensioneve dhe cilësisë së materialit të modelit. pergollofron opsione të ndryshme çmimesh për klientët e saj. Modele të ndryshme automatike të tendës së pjergullës janë në dispozicion për t'iu përshtatur buxheteve të ndryshme.

Mund të merrni më shumë informacion në lidhje me sistemet automatike të tendës së pjergullës dhe të merrni një ofertë speciale duke kontaktuar Pergoall. Pergoall synon t'u ofrojë klientëve të saj produktet më cilësore me çmimet më të përballueshme. Sisteme automatike per tenda pergole Kontaktoni Pergoall për të marrë më shumë informacion në lidhje me çmimet e tyre.

 • Kafene
 • Restorant
 • Hotel
 • Kopsht dimëror
 • Banesa në Katin e Kopshtit
 • Pishine
 • Tarracë
 • termoizolimi
 • izolimin e zërit
 • mbrojtje nga dielli
 • mbrojtje nga era
 • peizazh i pandërprerë
 • përdorim automatik
 • Ventilimi
 • Liri dhe rehati

 

 

 • Për tensionuesin përdoret një sistem brezi i kohës gjerman i prodhuar posaçërisht.
 • Rezistent ndaj erërave të forta dhe kushteve të këqija të motit
 • %100 sızdırmalık sağlayan fitil sistemi.
 • Opsionet e dëshiruara të ngjyrave me bojë elektrostatike pluhur
 • Përdorim i lehtë dhe i përshtatshëm me telekomandë
 • Elemente ndërtimi estetike, komode dhe moderne
 • Të gjitha vidhat e lidhjes, bulonat dhe kunjat e përdorura në sistem janë inox inox.
 • Produkte dhe sherbime te garantuara.
 •  

Klikoni për kuotën e çmimeve në internet

Produktet kategoritë

Sapo të arrini tek ne, procesi kryhet në kuadër të matjeve që kemi bërë, cilësisë, dizajnit elegant dhe një plani biznesi për të gjetur zgjidhje që do të plotësojnë nevojat tuaja.

Referencat tona

sqShqip