Sistemet e kopshtit dimëror

E hapur E aplikueshme

Shumëllojshmëri Ngjyrash

Zgjerimi

ndriçimi

Materiali i pëlhurës

Pëlhurë e papërshkueshme nga zjarri

Katër sezone

Opsioni i ndriçimit LED

Profilet në ngjyrën e dëshiruar

garanci

Shërbimi i Kuvendit

Rezistente ndaj diellit

telekomandë

Sensori

rezistente ndaj ujit

Rezistenca ndaj erës

Sistemet e Kopshtit Dimëror

sistemet e kopshteve dimëroreAi përfaqëson një veçori arkitekturore jashtëzakonisht inovative dhe popullore që ofron mundësinë e kombinimit të zonave të brendshme dhe të jashtme të shtëpisë duke përdorur një shumëllojshmëri materialesh dhe përdorimin e saj gjatë të katër stinëve.

Këto sisteme sigurojnë mbrojtje nga kushtet e motit të ftohtë në dimër, ndërsa përjetojnë komoditetin dhe bukurinë e qëndrimit në natyrë. sistemet e kopshteve dimëroreLexoni për të mësuar më shumë rreth çmimeve të kopshteve dimërore dhe modeleve të kopshteve dimërore.

Avantazhet e Sistemeve të Kopshtit Dimëror
sistemet e kopshteve dimërore, ka një sërë avantazhesh të ndryshme. Së pari, një konservator është një mënyrë e shkëlqyer për të sjellë dritë natyrale në shtëpinë tuaj. Për më tepër, ofron hapësirë shtesë të jetesës dhe rrit vlerën e shtëpisë. Së dyti, është një opsion miqësor ndaj mjedisit, sepse kursen energji duke përdorur dritën natyrale. Së fundi, një konservator është një mënyrë e shkëlqyer për të krijuar një hapësirë qetësie që lehtëson stresin në shtëpinë tuaj.

Modelet e sistemeve të kopshteve dimërore
Pergoll, sistemet e kopshteve dimërore është një emër kryesor në fushën e tij. Nëse jeni duke kërkuar për një dizajn modern, minimalist ose një pamje më tradicionale, Pergoall krijon modele kopshtesh dimërore plotësisht të personalizuara duke përdorur materiale, ngjyra dhe stile të ndryshme. Secila është projektuar duke pasur parasysh nevojat e përdoruesit dhe preferencat estetike.

Çmimet e sistemeve të kopshtit dimëror
Çmimet e kopshtit dimërorndryshon në varësi të faktorëve të tillë si materiali, madhësia dhe modeli i zgjedhur. Pergoall ofron zgjidhje të personalizuara për klientët e saj dhe për këtë arsye ofron një ofertë speciale për çdo projekt.

Ai që i përshtatet më së miri nevojave dhe buxhetit tuaj çmimet e kopshtit dimëror Ju mund të kontaktoni Pergoall për të mësuar. Kjo është mënyra më e mirë për të gjetur zgjidhjen që i përshtatet më së miri nevojave dhe buxhetit tuaj. Pergoall është e përkushtuar t'u ofrojë klientëve të saj vlerën më të mirë përmes materialeve cilësore dhe mjeshtërisë superiore.

Informacione Teknike për Sistemet e Kopshtit Dimëror dhe Sunroom

Karakteristikat e sistemeve të kopshtit dimëror

 • Sistemi i kopshtit dimëror të shtëpive të shkëputura
 • Sistemi i kopshtit dimëror të vilës
 • Apartament apartament kati përdhes sistem kopsht dimëror
 • Sistemi i pavarur i kopshtit dimëror të kopshtit
 • Sistemi i kopshtit dimëror të restorantit
 • Sistemi i Kopshtit Dimëror të Kafenesë
 • Sistemi i kopshtit dimëror të zyrave
 • Sistemi i kopshtit dimëror për zonat e shitjeve biznesore dhe komerciale
 • Sistemi i konservatorit të dhomave të pastra industriale
 • Sistemi fiks i tavanit prej xhami
 • Sistemi fiks i tavanit polikarbonat
 • Sistemi fiks i tavanit me panel sanduiç alumini
 • Sistemi i tavanit të panelit sanduiç alumini të anulueshëm të lëvizshëm
 • Sistem tavani polikarbonat i lëvizshëm i tërheqshëm
 • Sistem i lëvizshëm i tavanit me hapje/mbyllje prej xhami
 • Sistem pergole fikse
 • Sistem pergole te levizshme
 • Sistem panelesh alumini të anulueshëm për çati rrotulluese
 • Sistem panelesh alumini të tërheqshëm bioklimatik
 • Sistemi i perdes me zinxhir
 • Sistemi rrëshqitës (rrëshqitës me xham të dyfishtë, rrëshqitës pa xham të dyfishtë)
 • Sistemi vertikal automatik i xhamit gijotinë
 • Sistemi Hebeschiebe
 • Sistem ballkoni xhami i palosshëm
 • Perde zinxhir vertikale – horizontale (për tavan)
 • Derë-dritare alumini (e izoluar termike, jo termoizoluese)
 • Derë automatike
 • Grila automatike
 • Xhelozia

Klikoni për kuotën e çmimeve në internet

Winter Garden Systems Pergoall


Sistemet e Kopshtit Dimëror EncoArt
Sistemet e kopshteve dimërore të krijuara posaçërisht për njerëzit që nuk mund të ulen në kopshtin e shtëpisë gjatë muajve të dimrit u lejojnë atyre të kalojnë kohë të qetë në kopshtin e shtëpisë pa ndjerë të ftohtë në shtëpi, zyra dhe kopshte. EncoArt, e cila ka një ekip profesional në kopshtet dimërore, u mundëson klientëve të saj të kenë një hapësirë më të mirë jetese.

Epo, si? Nëse keni një kopsht, jeni shumë me fat. Ju mund të dizajnoni një hapësirë të mrekullueshme, por nëse nuk keni një kopsht, ballkonet tuaja mund të jenë një kopsht i mrekullueshëm dimëror. Ka disa truke për këtë punë, nëse i kushtoni vëmendje këtyre detajeve, mund të keni vende të veçanta ku mund të shijoni kohën tuaj gjatë gjithë dimrit, të prisni miqtë tuaj dhe të pini një kafe kur jeni të lodhur. Tani le të mësojmë së bashku se si mund t'i kthejmë kopshtet dhe ballkonet në kopshte dimërore.

 • Kopshti
 • Kafene, Restorant
 • Hotel
 • Shtëpia
 • Zyrë
 • Sistemet e kopshtit dimëror mund të personalizohen për t'iu përshtatur çdo nevoje tuaj.
 • Sistemet e kopshteve dimërore kanë një dizajn që parandalon të ftohtin e shtëpive, zyrave dhe kopshteve.
 • Ju mund të shijoni shiun ndërsa pini kafenë tuaj të nxehtë në kopshtin tuaj. Mund të themi se është një zonë e projektuar për këtë.
   
   
 • Cilado qoftë stina, oazi i përpunuar i bimëve ekzotike ju fton të bëni një xhiro mes gjelbërimit.
 •  
 • Karakteristikat e personalizueshme.
 • Mund të aplikohet si Tavan Fiks Xhami, Tavan Fiks me Pergole, Panel Fiks Alumini.
 • Mund të aplikohet si tavan qelqi i lëvizshëm, tavan automatik pergole, tavan me panel alumini automatik me rrotullim.
 • Në fasadat anësore mund të aplikohen zdrukthëtari rrëshqitëse, ballkoni xhami i palosshëm, xham gijotinë dhe sisteme mbrojtëse kundër erës.
 • Rrjetat kundër mushkonjave dhe ekranet zip mund të integrohen.
 • Termoizolimi.
 • Izolimi i zërit.
 • Dizajn estetik.
 • Aksesorët janë inox dhe inox.
 • Dritaret me nivele të larta termoizolimi kursejnë energji.
 • Një gamë e gjerë mekanizmash, shirita lustrimi dhe leva ofrojnë hapësirë për kreativitet.
 •  

 

 

 

 

SISTEMET TONA TJERA

Sistemet Winter Garden & Sunroom janë sisteme që mund të ofrojnë funksione automatike të hapjes dhe mbylljes së shtëpisë tuaj, vilës, shtëpive verore, zyrës, kafenesë, restorantit, hotelit dhe qendrës tregtare kur kushtet e motit nuk janë të përshtatshme. Dizajni dhe përzgjedhja e sistemeve janë të përshtatura sipas dëshirave tuaja.
Sistemet e mbylljes së verandës janë sisteme që ofrojnë komoditet të brendshëm dhe hapësirë të jashtme kur nuk ka kushte të përshtatshme atmosferike dhe mund të aplikohen në shumë arkitektura si shtëpia juaj, vila, shtëpi verore, zyra, kafene, restorant etj., hotel, qendër tregtare. hapjen e zonave dhe ofrojnë veçori automatike të hapjes dhe mbylljes.
Sistemet e mbulimit të tarracave mund të bëhen sipas dëshirës: të sheshtë, me pjerrësi njëkahëshe, çati me kate, ovale etj. Mund të aplikohet në shumë lloje të arkitekturës si shtëpitë, shtëpitë verore, zyrat, kafenetë, restorantet, hotelet dhe zonat e hapura të qendrave tregtare. Ne e prodhojmë atë si hapje dhe mbyllje automatike fikse ose e kontrolluar.
Në varësi të kushteve të papërshtatshme të motit të kopshteve të kafeneve dhe restoranteve; Ofroni rehati maksimale për klientët tuaj. Sisteme automatike për çati dhe tavan dhe/ose sisteme që lejojnë mbylljen e pjesëve anësore me një buton të vetëm.
Sistemet e mbulimit të çatisë janë sisteme me karakteristika sezonale që mund të aplikohen në shumë arkitektura si shtëpi, vila, shtëpi verore, zyra, kafene, restorante, hotele dhe zona të hapura të qendrave tregtare kur nuk ka kushte të përshtatshme moti.
Më shumë informacion
Në shtëpinë tuaj, vilën tuaj; Ne shtojmë elegancë dhe siguri të lartë me sistemet tona të dyerve të paneleve me izolim termik dhe të izoluar nga zëri. Minimizoni korrozionin, deformimin dhe humbjen e nxehtësisë që do të përjetoni në derën e çelikut. Zgjidhni modelin e derës që dëshironi nga qindra modele. Shtoni veçori opsionale.

Referencat tona

sqShqip